Heerjansdam Challenge
Programma

Programma Zaterdag 10 augustus 2019

Programma 01 – 10:00 uur ONK 5000M Vrije slag Heren Jeugd en Senioren
Programma 02 – 10:05 uur ONK 5000M Vrije slag Dames Jeugd en Senioren
Programma 03 – 11:25 uur ONK 2500M Vrije slag Jongens JUN 1/2, JUN 3/4
Programma 04 – 11:30 uur ONK 2500M Vrije slag Meisjes Junioren 1 en 2&3
Programma 05 – 12:20 uur ONK 2000M Schoolslag Heren Masters
Programma 06 – 12:25 uur ONK 2000M Schoolslag Dames Masters
Programma 07 – 13:20 uur 250M Vrije slag Jongens Minioren 1,2,3
Programma 08 – 13:25 uur 250M Vrije slag Meisjes Minioren 1,2,3
Programma 09 – 13:35 uur 500M Schoolslag Jongens Minioren 4,5,6
Programma 10 – 13:40 uur 500M Schoolslag Meisjes Minioren 4,5

PRIJSUITREIKING ONK Programmanummers – 14:15 uur

Programma 13 – 14:30 uur 500M Schoolslag Jongens JUN 1/2, JUN 3/4
Programma 14 – 14:35 uur 500M Schoolslag Meisjes Junioren 1 t/m 3
Programma 15 – 14:50 uur 1000M Schoolslag Heren Jeugd Senioren
Programma 16 – 14:55 uur 1000M Schoolslag Dames Jeugd Senioren
Programma 17 – 15:20 uur 1000M Vrije slag Heren Masters
Programma 18 – 15:25 uur 1000M Vrije slag Dames Masters
Programma 19 – 15:45 uur ONK Team Event 4X500M Vrije slag
Programma 20 – 16:00 uur 1000M HEERJANSDAM 1000M Challenge
(12 jaar en ouder)

PRIJSUITREIKING – 16.30 uur

Programma Zondag 11 augustus 2019

Programma 21 – 09:00 uur 1/4 Triathlon
Programma 22 – 10:00 uur ONK 10000M Vrije slag Heren Jeugd/Sen
Programma 23 – 10:05 uur ONK 10000M Vrije slag Dames Jeugd/Sen
Programma 24 – 10:45 uur ONK 1500M Schoolslag Jongens JUN 1/2 , JUN 3/4
Programma 25 – 10:50 uur ONK 1500M Schoolslag Meisjes Junioren 1 en 2&3
Programma 26 – 12:34 uur ONK 3000M Schoolslag Heren Jeugd en Senioren
Programma 27 – 12:36 uur ONK 3000M Schoolslag Dames Jeugd en Senioren
Programma 28 – 13:20 uur ONK 3000M Vrije slag Heren Masters
Programma 29 – 13:25 uur ONK 3000M Vrije slag Dames Masters
Programma 30 – 14:30 uur 1/8 Triathlon

PRIJSUITREIKING ONK Programmanummers – 14.45 uur

Programma 31 – 15:00 uur 250M Schoolslag Jongens Minioren 1 t/m 3
Programma 32 – 15:05 uur 250M Schoolslag Meisjes Minioren 1 t/m 3
Programma 33 – 15:15 uur 500M Vrije slag Jongens Minioren 4 t/m 6
Programma 34 – 15:20 uur 500M Vrije slag Meisjes Minioren 4 en 5
Programma 35 – 15:30uur 1000M Vrije slag Heren Jeugd en Senioren
Programma 36 – 15:35 uur 1000M Vrije slag Dames Jeugd en Senioren
Programma 37 – 15:45 uur 1000M Vrije slag Jongens JUN 1/2 , JUN 3/4
Programma 38 – 15:50 uur 1000M Vrije slag Meisjes Junioren 1 t/m 3
Programma 39 – 16:00 uur 1000M Schoolslag Heren Masters
Programma 40 – 16:05 uur 1000M Schoolslag Dames Masters
Programma 41 – 16:15 uur 500M Prestatietocht (9 jaar en ouder)
Programma 42 – 16:15 uur 250M Prestatietocht (6 jaar en ouder)

PRIJSUITREIKING – 16.30 uur